Wielu polaków wyjeżdża za pracą do Niemiec. Spędzają oni długie godziny za kierownicą samochodów, bardzo często zmęczenie i daleka podróż są powodem powstania zdarzeń drogowych. Nie są to miłe chwile, ale zdarzyć się mogą każdemu. W takich sytuacjach, najlepiej zwrócić się o pomoc przy obsłudze wypadków do wykwalifikowanych i pewnych zaufania firm.

Nasza firma to pewność, szybkość i bezpieczeństwo w podróży!

Wieloletnia współpraca z firmą MOTOEXPERT jest gwarancją najwyższej jakości obsługi wypadków drogowych. Dzięki odpowiednio wykwalifikowanej kadrze i chęci pomocy innym, nasze usługi pozwolą na zmniejszenie stresu związanego z kolizją drogową. Obsługa wypadków to nie tylko pomoc w usunięciu szkody na miejscu wypadku, ale również cały kompleks działań związany z odszkodowaniami, naprawą oraz powrotem do Polski. Wybierając naszą firmę nie musisz zajmować się papierologią oraz martwić się o niedopełnienie jakiś zobowiązań wynikających z powstałej szkody. Nasi konsultanci, audytorzy i eksperci służą radą i pomocą przez cały czas trwania współpracy, która może rozciągnąć się w czasie ze względów zdrowotnych czy też prawnych. Nie zostawiamy naszych klientów samych, służymy radą i pomocą, ale również dobrym słowem i wsparciem. Znajdując się za granicą, z dala od rodziny, przy zdarzeniu drogowym, które jest źródłem dodatkowego stresu i niepewności, warto mieć pomocną dłoń fachowca.

Obsługa wypadków drogowych to bardzo ważna sprawa. Nie można pozwolić sobie na niedopełnienie czynności. Najważniejsza kwestia to oczywiście zadbanie o osoby poszkodowane w wypadku. Jeżeli wynikła taka potrzeba należy takie osoby niezwłocznie oddać pod opiekę medyczną, a wiązać się to musi oczywiście z kwestią regulowania zagranicznych faktur za leczenie. Tutaj również nasza firma staje na wysokości zadania. Radzimy i zawiadamiamy jakie dokumenty należy dostarczyć. Pomagamy w wycenie poniesionych strat, wspomagamy i koordynujemy wszystkie działania mające na celu powrót do Polski osób biorących udział w zdarzeniu drogowym. Na miejscu pracownicy naszej firmy pomogą zgłosić wypadek drogowy do odpowiedniego ubezpieczyciela. To jednak nie wszystko. Już na miejscu wypadku najlepiej podjąć decyzję co zrobić z uszkodzonym pojazdem? Naprawiać na miejscu, holować do pobliskiego warsztatu, czy wracać do Polski. Firma nasza jest w stanie odholować samochód pod dokładnie wskazany adres przez klienta. Wszystko po to, aby jak najsprawniej pomóc przejść całą nieprzyjemną sytuację.

Często zdarza się, że podczas wypadku drogowego dochodzi do uszkodzenia przewożonych materiałów, czy produktów które musimy oddać kontrahentowi. Zatem kolejnym stresem może być dla klienta, kwestia dochodu. Takie sprawy również należy jak najszybciej uregulować. Wsparcie w tym temacie również należy do obsługi wypadków drogowych naszej firmy. Zanim szkoda zostanie rozpatrzona, należy utrzymać płynność finansową z obu stron zlecenia.

Inną kwestią w której służymy radą jest kwestia naprawy samochodu, a spadku jego wartości na rynku. Tutaj nasza współpraca z firmą MOTOEKSPERT pozwala na gwarancję jakości naprawy, gdyż nie interesują nas wysokości faktur, ale właśnie rzeczowe i fachowe spojrzenie rzeczoznawcy którego zadaniem jest dbanie o interes naszego klienta.

Wszystkie te kwestie i wiele innych trzeba rozwiązać, przez zaledwie kilka dni. A są one kluczowymi sprawami, jeżeli chodzi o dalsze życie i funkcjonowanie osób biorących udział w wypadku. Dlatego warto korzystać z pomocy profesjonalistów w zakresie obsługi wypadków drogowych. Nie ma co ryzykować kolejnych strat. Lepiej powierzyć sprawę przyszłości naszej firmie.

Oferując kompleksową usługę w zakresie wypadków drogowych dajemy nie tylko specjalistyczną wiedzę, ale przede wszystkim spokój po przeżytych tragicznych wydarzeniach. Każde zdarzenie drogowe jest sytuacją stresującą. My zapewniamy pełną obsługę. Klient nie musi przejmować się niczym, tylko powoli dojść do siebie po całym zdarzeniu. Nie zwlekaj. Zadzwoń. My poradzimy, aby te trudne chwile przejść jak najszybciej.

Działamy w zakresie:

– likwidacji skutków zdarzeń drogowych,

– zabezpieczenia miejsca wypadku, poprzez usunięcie uszkodzonego pojazdu,

– udzielania kompleksowanego wsparcia wszystkim uczestnikom zdarzenia,

– pomocy prawnej w zakresie niezbędnych czynności powypadkowych,

– zapewnienia transportu do Polski,

– wsparcia w znalezieniu alternatywnych możliwości powrotu do kraju,

– holowania w okolicach Magdeburga,

– holowania z samego Magdeburga,

– koordynowania spraw związanych z holowaniem lawetą uszkodzonego pojazdu nawet z samego Magdeburga do Polski,

–  niezbędnych czynności związanych z odzyskaniem odszkodowania po wypadku drogowym,

– wyceny powstałej szkody, bez zaniżenia wartości auta po jego naprawie,

– wsparcie w kwestii odszkodowań za poniesione straty materialne i niematerialne.

 

Dajemy gwarancję:

– szybkiego dojazdu,

– profesjonalizmu,

– szybkiego powrotu do Polski z okolic Magdeburga,

– najlepszej ceny,

– kompleksowej obsługi,

– pełnej dyspozycyjności,

– doradztwa powypadkowego.

Zadzwoń po pomoc teraz

Kliknij w przycisk aby wybrać numer