Każdego dnia każdy kierowca może spotkać się z sytuacją awaryjną na drogach nie tylko krajowych, ale również niemieckich, której usunięcie może wymagać czasu, nerwów i pieniędzy. I nie zawsze jest możliwe rozwiązanie powstałego problemu samodzielnie lub przy pomocy przyjaciół (krewnych, kierowców przejeżdżających pojazdów). W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie Lawety – Magdeburg z polskiej pomocy drogowej, kierowca otrzyma profesjonalną pomoc w przystępnej cenie.

Laweta Magdeburg - wszechstronne usługi

Nie wszystkie awarie na drodze można naprawić samodzielnie. Na przykład, jeśli łańcuch rozrządu zepsuje się lub zawieszenie stuka niepokojąco, pomoże tylko usługa holowania samochodu. Wybierając się do Niemiec numer telefonu do firmy Laweta Magdeburg powinien zawsze znajdować się w książce adresowej lub kontaktach telefonicznych. Jeżeli pracownik firmy po przyjeździe we wskazane miejsce nie będzie w stanie zapewnić pomocy technicznej przewiezie niesprawny pojazd lawetą do najbliższego warsztatu lub w inne wskazane przez kierowcę miejsce w Polsce.

Usługi polecane są kierowcom, którzy wybierają się do Niemiec po odbiór zakupionego pojazdu i chcą przetransportować go do Polski lawetą. A także dla tych, którzy potrzebują przewieść do kraju uszkodzony samochód, który brał udział w wypadku drogowym lub uległ awarii, której nie można szybko usunąć. Dzwoniąc do firmy Laweta – Magdeburg można liczyć na holowanie aut wszystkich marek w tym także busów, vanów, samochodów terenowych, przyczep campingowych, ciągników, maszyn rolniczych. To znaczy każdego pojazdu, który zmieści się na lawecie.

Zalety usługi lawetą Magdeburg

 • Wydajność. W firmie Laweta Magdeburg można zamówić szybki i tani transport.
 • Uniwersalność. Pracownicy przyjmują zamówienia o dowolnej złożoności. Obsługują pojazdy wszystkich kategorii w każdych warunkach. Dostępne są nowoczesne lawety wyposażone w specjalistyczny sprzęt.
 • Wygoda. Usługa przewozu lawetą z Magdeburga do Polski jest czynna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienie można złożyć zarówno telefonicznie, jak i online.
 • Bezpieczeństwo. Wszystkie przewozy są ubezpieczone. Klient otrzymuje wszystkie niezbędne dokumenty do zwrotu kosztów podróży w firmie ubezpieczeniowej. Wsparcie pracowników przy dochodzeniu odszkodowania od sprawcy wypadku w Niemczech.
 • Dostępność. Cena lawety jest korzystna i adekwatna do złożoności usługi. Firma przestrzega uczciwej i przejrzystej polityki cenowej, dzięki czemu można wcześniej obliczyć koszt transportu. Najczęściej koszt wynajmu lawety pokrywany jest z OC sprawcy wypadku.

Główne rodzaje usług Laweta – Magdeburg

 • Serwis opon. Najczęstszym problemem na drodze jest uszkodzenie opony. Pracownik firmy przyjeżdżając do Magdeburga szybko wyeliminuje przecięcie lub guz na oponie, a także przywróci geometrię koła.
 • Otwieranie samochodu. Wielu kierowców miało do czynienia z sytuacją, w której nie można dostać się do kabiny, zamek jest zablokowany (na przykład zimą z powodu zamarznięcia) lub klucz jest zgubiony. Nie trzeba wybijać szyby pracownik za pomocą specjalnych narzędzi otworzy samochód bez jakichkolwiek uszkodzeń.
 • Rozwiązywanie problemów z alarmami. Problem ten może objawiać się na różne sposoby, od stale hałasującej syreny po blokowanie wszystkich drzwi z powodu wadliwego działania układu elektronicznego. Uszkodzony immobilizer może całkowicie wyłączyć silnik. Jedynym rozwiązaniem jest przyjazd doświadczonego mechanika samochodowego, który wyłączy i / lub naprawi system bezpieczeństwa.
 • Pomoc w uruchomieniu silnika. Najpopularniejszą usługą w tej kategorii jest naładowanie rozładowanej baterii. W razie potrzeby Laweta – Magdeburg może dostarczyć nowy akumulator i wymienić go na miejscu.
 • Zapas paliwa. Innym częstym problemem z dala od domu jest nagle pusty bak. Mobilny zespół firmy przywiezie niezbędną ilość benzyny lub oleju napędowego ze sprawdzonej stacji benzynowej i pomoże w tankowaniu.
 • Praca urządzeń elektrycznych. Gdy reflektory nagle zgasły w ciemności, pracownik naprawi, wymieni żarówkę.
 • Wyciągnięcie samochodu z rowu, zaspy śnieżnej, błota.

Przewożenie uszkodzonego pojazdu po wypadku drogowym w Magdeburgu

Firma wykonująca usługę przewozu lawetą oferuje usługi transportu samochodów po wypadku w Magdeburgu. Dotyczy to wszelkich samochodów które uległy uszkodzeniu, w tym z wadliwą automatyczną skrzynią biegów, podwoziem, zdeformowanym nadwoziem.

Zabieranie samochodu z miejsca wypadku odbywa się w kilku etapach:

 • Należy zadzwonić do pomocy drogowej Laweta – Magdeburg, podać adres wypadku, markę i model samochodu, charakter szkody
 • Pracownik przyjmujący zgłoszenie ocenia, która laweta będzie potrzebna i wyśle specjalne wyposażenie, określa także koszt usługi
 • Kierowca ładuje samochód na lawetę i dostarcza do warsztatu lub pod inny wskazany adres.

We wszystkich przypadkach, które mają miejsce w Magdeburgu najlepszym rozwiązaniem jest pilne wezwanie lawety w celu wykonania naprawy lub przetransportowania samochodu na adres wskazany przez kierowcę. Jest to konieczne, ponieważ utknięcie samochodu na autostradzie stwarza zagrożenie i przeszkadza innym użytkownikom drogi.

Zadzwoń po lawetę teraz

Kliknij w przycisk aby wybrać numer